GLOBAL PROMOSYON olarak 10 yılı aşkın süredir sektördeki dünya devlerine hizmet veriyoruz. Değişen teknolojiye ve tercihlere göre kendimizi her zaman geliştirip güncellemekteyiz. Tekstilde ve üretim-promosyon sektöründe, gerektiğinde ihracat yaparak çok çeşitli ürün gamımız ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Amacımız; sürekli kaliteyi hedefleyerek, her zaman yenilikçi olmak ve iş sonunda aldığımız takdirle yolumuza devam etmektir. Bizim için “iş ahlakı”, “dürüstlük”, “empati” en önemli temel değerlerdir. 

Çalışan genç kadromuzla, değişen ihtiyaçlara binaen özel kreatif ürünler geliştirmekte ve pazardaki firmalara, aktivitelere, markalara göre farklı yeni ürünler oluşturmaktayız. Aklınızdaki sorulara kısa sürede çözüm bulmak sıkça yaptığımız bir iş ve farklılığımızı gösterdiğimiz bir alandır.

FİRMAMIZ İKİ ALANDAN OLUŞMAKTADIR:

Tekstil Üretim: İhtiyacınız olan ürün detaylarını sizden alıp t-shirt, şapka, mont, yelek, çanta gibi ürünlerin her safhasını kendimiz takip ederek sıfırdan üretimini yapıyoruz.

Bu alanda iddialı olduğumuzu ancak bizimle çalışarak anlayacaksınız.

Bizim için önemli olan; çok ürün satmak değil, doğru ürünü tam zamanında, en yüksek kalitede satmaktır. Açık ve doğru iletişim kurarak hatayı en aza indirgemekteyiz.

İhracat kalitesinde, istediğiniz kalitede, zamanında, farklı alternatifler ile bizimle çalışmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir.

Promosyon Tedarik: Firmanızın tanıtımında geniş ürün yelpazemiz, özgün tasarımlarımızla hızlı, kaliteli ve her aşamasında sizlerle fikir alışverişinde bulunarak, hedefinize uygun en iyi ürünü bularak hizmet vermekteyiz.

Projelerinize, ihtiyaçlarınıza özel kitler oluşturabiliyor veya sadece size özel kimsede olmayan ürünler geliştirebiliyoruz. Paketlemesi, rengi, reklam detayı ve her aşaması sizin firmanızı yansıtan ürünler ile farklılığınızı ortaya koymanıza yardımcı olmayı seviyoruz.

Teknolojik anlamda son çıkan ürünleri takip ederek powerbank, usb, kulaklık, çoklu şarj cihazları gibi ürünlerde güçlü stoklarımızın dışında, kısa sürede Uzak Doğu’dan ürünler getirterek çözüm ortağınız olmayı sürdürüyoruz.

Kaliteyi gözeten, hızlı, çözüm odaklı, disiplinli çalışma ekibimizle buradayız. Bizimle çalışmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.